WordCollapse – İnceleme

Gelişmiş İngilizce oyunlarından biri olan WordCollapse, kelime gruplarına kutu işaretleyerek oynayabileceğiniz zevkli ve fazlasıyla öğretici bir oyun.

Kelime temelli oyunları sevenler için tasarlanmış olan bu oyunda farklı modlar ile İngilizce kelime bilginizi ölçebilir, yeni kelimeler öğrenebilirsiniz. Yıldızları toplayarak oynayacağınız oyunda arkadaşlarınızla lider tablosunda yarışabilirsiniz.

screen322x572

Dikkatinizi Ölçün!

İçinde barındırdığı oyun paketlerinin içinden yıldızlar toplayacağınız oyunda, 4 farklı paket bulunuyor. Her paketin içinde bir ile altı arasında değişen kelime grupları bulunmakta. Çözdüğünüz her kelime grubuna göre harf kutuları gelen oyunda tüm harfler kullanılarak kelimeler oluşturuluyor. Bu yüzden daha dikkatli bakarak çözmeniz gereken oyun, kelime bilgisi gerektirdiği kadar dikkatinizi de ölçüyor.

Jazz ünlülerinden, Oscar ödül törenlerine kadar birçok paket bulabileceğiniz uygulamada ayrıca futbolcu isimleri, futbol takımları, şehir isimleri, ülke başkentleri, ülke isimleri gibi birçok paketleri satın alma imkânınız var. Genelde 2 liradan başlayan paketler ile oyun zevkinizi arttırabilir, başarıları elde edebilirsiniz. İndirmesi ve oynaması tamamen ücretsiz olan bu oyun, 12 farklı dili destekliyor.

 

googleplaystore Untitled-1