Lexulous Word Game – İnceleme

Hem Android tablet ve telefonlarda hem de iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’lerde oynayabileceğiniz kelime bazlı oyun olan Lexulous, harf yerleştirme uygulamaları ve oyunları arasında en gözde olanlardan biri.

Bütün mobil platformlarda yerini almış olan oyun ile dilerseniz İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Kelime tabanlı harf yerleştirme oyunu olan Lexulous, kreatif tasarımı, gelişmiş arayüzü ve oynanabilir maç motoru sayesinde oyuncularını eğlendiriyor.

Online oynayın!

Facebook ile bağlanabileceğiniz uygulamaya ayrıca Google Plus ile, E-mail hesabınızla, Google Oyunlar hesabınızla bağlanarak dilerseniz arkadaşlarınızı da oyunlara davet edebilir onlarla yarışabilir ve lider tablolarını görüntüleyebilirsiniz.

screen322x572 (2)

Lider olun!

On beşe, on beş geniş tablo üzerine bulmaca tasarımı yapılmış olan oyunda aynı gazete bulmacaları gibi anlamlı kelimeler yerleştirmeniz isteniyor. Yerleştirdiğiniz harfe göre puan alarak ve kutularda bulunan fazla puanlı bonuslara harf yerleştirerek arkadaşlarınızı ya da rakiplerinizi yenebilir, lider tablosunda yükselebilirsiniz.

Lexulous ile oynadığınız oyunlarda kazanma, kelime yerleştirme, doğru kelime, oynadığınız oyun sayını, kaybettiklerinizi görebilirsiniz. Geçmiş karşılaşmaları ve bu karşılaşmaların istatistiklerini ve yerleştirdiğiniz kelimeleri görebileceğiniz uygulamada ayrıca gelişmiş olarak istatistiklerinizi görebilirsiniz.

İngilizce kelime bilginizi sınayın!

Tamamen İngilizce olan bu oyunda İngilizce kelime bilginizi fazlasıyla geliştirebilir, arkadaşlarınızla İngilizce kelime bilginizi yarıştırabilir ve kendinizi sınayabilirsiniz. İndirmesi ve oynaması tamamen ücretsiz olan bu uygulama uygulama içi satın alma da sunuyor.