WordBrain – İnceleme

WordBrain, kelime dehaları için vazgeçilmez olan bir başka kelime oyunudur. Kelime oyunları arasında en iyilerden biri olan WordBrain, harfkolik kelime oyuncularının kelime oyunu ihtiyacını giderecek düzeyde. WordBrain oyununda kelimeleri parmağınızla işaretleyerek harfleri yok ediyorsunuz.

Milyonlarca Oyuncu

5 milyondan fazla oyuncusu ile dikkatleri oldukça üzerine çeken bu oyunda harfleri seçip anlamlı kelime oluşturarak harfleri yok edip bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Seviye atladıkça zorlaşmaya başlayan oyunda, yüzlerce seviye mevcut. Son güncelleme ile toplamda 580 farklı seviyenin olduğu oyunda son seviyelere geçmek bi’ hayli zor.

Zor Seviyeler

Oyunun birçok oyuncusu zorluğundan, bölümlerin geçmesinden hatta geçemedikleri bölümde hata olduğunu bildiriyor. Oyun ilerledikçe o kadar zorlaşıyor ki, birçok oyuncu bunun hata olduğunu düşünüyor. Hata yok, bölümler, kelimeler fazlasıyla zor.

Onlarca Dil Desteği

Sudoku, Candy Crush Saga, Ruzzle, Scramble, Scrabble gibi oyunlara fazlasıyla benzeyen ve bunlardan esilenilerek yapılan oyunda kelime bilginizi ölçtüğünüz gibi, ayrıca yeni kelimeler de öğrenebilirsiniz. 15 farklı dil desteği ile alanında oldukça gelişmiş bir kelime oyunu olan bu oyunda, en sıkı harfkolik oyuncularını bile zorlayabilecek bir oyun. Özellikle 400 bölümden sonrasında oldukça fazla zorlaşan oyunda bakalım son seviyeye kadar ulaşabilecek misiniz?

googleplaystore