Capitals – Ücretsiz Kelime Savaşı – İnceleme

Capitals, ücretsiz ve bağımlılık yaratan, strateji ve kelime bilgisine dayalı kullanışlı ve görselliği yüksek bir oyun. Arkadaşlarınızla yarışarak oynayabileceğiniz online oyun ile, hem kelime bilginizi görebilir hem de arkadaşlarınızla kelime bilginizi yarıştırabilirsiniz.

Şık tasarımı, uyumlu renkleri ve üst düzey kullanışlı özellikleri ile son zamanlarda fazlasıyla popüler olan Capitals, akıcı ses efektleri ile de oyuncuları kendine bağlıyor Görsel u. NimbleBit firmasının tasarladığı uygulama, Kindo ve Tipo uygulamasının da esintileri yer alıyor.

Bal peteği şeklinde kurduğunuz başkent ile ülkenizi genişleterek oynanan oyunda, ister atak yaparak kelimeleri bilip topraklarınızı genişletibilir, isterseniz de defans yaparak topraklarınızı arkadaşlarınızdan ya da rakiplerinizden koruyabilirsiniz. Harfleri doğru şekilde yerleştirerek anlamlı kelimeler oluşturup topraklarınızı genişletebilmektesiniz. Kelimeleri en iyi şekilde kurarak arkadaşınıza karşı yarışın ve şehrinizin topraklarını genişletin. Strateji gücünüzü ve kelime bilginizi kullanarak arkadaşlarınıza ya da rakibinize karşı kazanarak puanlarınızı yükseltin.

IMG_0238-576x1024

Arkadaşlarınız ile kıyasıya rekabet!

Facebook ve Game Center üzerinden online bağlantı kurabileceğiniz oyunda, arkadaşlarınız ile kelime bilginizi arkadaşlarınıza gösterebilir ya da otomatik eşleştirme özelliği ile farklı rakiplere karşı mücadele edebilirsiniz. Ayrıca farklı ikon seçenekleri ile şehrinizi hoşunuza gittiği şekilde tasarlayıp düzenleyebilirsiniz.

İstatistik bilgilerin erişebildiğiniz oyunda,  oynadığınız oyun sayısını, kazandığınız oyun sayısını, kaybettiğiniz oyunları ve daha detaylı istatistiksel verilere sahip olabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Capitals oyunu, sadece İngilizce dilini desteklemekte. App Store’da fazlasıyla popüler olan uygulama, kullanıcılardan tam not alıyor.

Untitled-1