Word to Word İnceleme

Eğlenceli ve bir o kadar bağımlılık yaratan oyun ile üstün kelime bilginizi sınayın! Eğer bulmaca çözmeyi adam asmaca oyununu kelimeleri yakalamayı seviyorsanız bu oyun tam da size göre.

Kelimelerin birbirleriyle kurduğu çeşitli bağlantıları çözerek oynanan oyunda sadece eş anlam veya zıt anlam arayışının dışında yakın anlam da olabiliyor. Önemli olan tek şey iki kelime arasında bir anlam bağının bulunması. İki taraftaki kelimeleri birbirleri ile alakalı bağı çözüp eşleştirerek doğru cevaba ulaşmanız gerekiyor. Bulmacanın tamamen bitmesi için eşleştirdiğiniz bütün kelimelerin tam ve doğru şekilde eşleşmiş olması gerek.

ecc10ef3-6bfe-41f7-8ead-b27d3b578e73

Aman Dikkat!

Word to Word, fazlasıyla dikkat gerektiren bir oyun. Bir kelimenin birden fazla kelimeyle bağlantısı olabilir, yakın ya da eş anlam bağı olabilir, önemli olan tamamen doğru olanı bulmalısınız. Önce doğrular tamamlayıp, ardından bulmaca tablosunu tamamen tamamlarsanız diğer bulmacalara geçmeye hak kazanabilirsiniz.

Uygulama içindeki 40 ücretsiz bulmaca ile başlıyor. Alacağınız Mega paketler sayesinde daha fazla bulmaca çözebilir uygun ek paketler ile oyunu doyasıya oynayabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun, uygulama içi satın alma özelliği sunuyor. 1 dolar ile 4 dolar arası ucuz paketleri bulunan oyun, App Store’da 4 yıldızın üstünde bir not ortalamasına sahip.

Kullanıcılardan aldığı tam not ve son derece olumlu geri dönüşlerle de fazlasıyla dikkat çekiyor. Kelime jimnastiği ve zihin oyunları arasında üst sıralarda yer alan uygulama oldukça popüler.

Untitled-1