Kelime Avı – İnceleme

Kelime Avı oyunu tüm kelime canavarlarına hitap eden, en güzel Türkçe kelime oyunları arasında yer alıyor. Sizi hem eğlendirmeyi hem de yeni kelimeler keşfetmeyi vaat eden bu oyun, tam harfkolik takipçilerine göre. Kelime türetme oyunları arasında en çok dikkat çeken oyunlardan biri olan Kelime Avı oyunu ile birçok yeni kelimeler öğrenecek, arkadaşlarınızı alt edeceksiniz.

10 Milyondan Fazla Kayıtlı Oyuncu

Türkiye’de en çok oynanan kelime oyunlarından biri olma özelliğini de taşıyan bu oyunda 10 milyondan fazla  kayıtlı rakibiniz var. Onlardan çok daha iyi kelimeler türetip daha fazla puan toplayarak onları alt edebilir ve puanınızı da yükseltebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla Kıyasıya Rekabet

Ayrıca arkadaşlarınızla da rekabet ederek onlarla yarışabilirsiniz. Arkadaşlarla da oynayabileceğiniz bu oyunda farklı oyun modları da bulunmakta. Farklı oyun modları ile arkadaşlarınızla yarışabilir, onları yenebilirsiniz.

Farklı Oyun Modlarını Deneyin

Oyundaki üç farklı oyun modu ile daha fazla puan toplayabilirsiniz. Klasik, Rasyonel ve İdealist oyun modları ile puanları biriktirin. Rakiplerinizi farklı oyun modlarında yenip, arkadaşlarınızla kıyasıya rekabet edin.

Hem Sosyal Hem de Türkçe

Online kelime oyunları arasında en sosyal oyunlardan biri Kelime Avı oyunu. Facebook hesabınızla bağlanarak arkadaşlarınızın puanlarını görebilir, onlarla puan olarak rekabet edebileceğiniz gibi ayrıca da karşılıklı oynayarak yarışabilirsiniz. Tamamen Türkçe olması ve yüzbinlerce farklı kelime barındırması ile Kelime Avı, alanında fazlasıyla iyi olan bir kelime oyunu.

Bilindik kelime oyunlarından farklı olarak, online modlar, rekabet modları bulunan bu oyunda puanları toplayarak farklı modlara geçebilir, ayrıca pro sürümünü satın alarak da ek özellikleri açabilirsiniz.

googleplaystore Untitled-1