Kelime Kazanı – İnceleme

Kelime Kazanı, harflerden oluşan bir tahtada kelime bulunmayı amaçlayan bir oyun. Oyunda geçmeniz gereken 3 tur sonunda en yüksek puanı yapan oyunu kazanır. Kelime türetme oyunları arasında başı çeken oyunlar arasında yer alan Kelime Kazanı oyunu, hem arkadaşlarınızla hem de rastgele rakiplerle oynayabileceğiniz en iyi kelime bulma oyunları arasında yer alıyor.

Farklı Bölümler

Kelime Kazanı oyununda her yeni bölümde yeni kelimelerin olduğu bir tahta karşınıza çıkarken önceden oynadığınız tahta tekrar karşınıza gelmez. Oyunu oynarken hem kelime dağarcığınızı test edecek hem de çok eğleneceksiniz. Arkadaşlarınız o anda sizinle o oyunu oynamasa da onlarla yarışabilirsiniz! Siz oynadıktan sonra oyun sırası rakibinize geçiyor ve o istediği zaman cevap verebiliyor

Hem kelime bilginizi hem stratejinizi yarıştırarak bildiklerinizi kullanmakla kalmayıp kelime dağarcığınızı da geliştirme imkânı bulabilirsiniz.

Kazançlı Bonuslar

Karşınıza çıkan üç farklı bonusu ihtiyacınıza göre seçip kullanabilirsiniz. Oyunda her harfin karşılığındaki puanlara ve kelime çarpanlarına dikkat ederek en yüksek puanı siz yapıp rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz Oyunda İksirlerinizle yeni oyun başlatıp bonuslar da alabilirsiniz. İksirleriniz bittiğinde beklemek zorundasınız. Her 10 dakikada yeni bir iksir kazanacaksınız. Eğer ki iksirlerinizin daha hızlı dolmasını istiyorsanız oyunun pro versiyonunu indirebilir, ve zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla Oynama İmkanı

Oyuna dilerseniz Facebook hesabı ile giriş yaparak Facebook arkadaş listenizdeki arkadaşlarınızla da oynanayabilir isterseniz rastgele karşınıza çıkan oyuncularla da oynayabilirsiniz. Üstelik dileyenlerin de oyunu tek başlarına oynamalarına da imkân tanınıyor. Bu sayede yolda, otobüste, okula giderken ya da iş çıkışı, internet bağlantınız yokken bu oyunu oynayabilir, Kelime Kazanı zevkinden mahrum kalmazsınız. Aynı zamanda birden fazla kişi aynı tahta üzerinde oyunu oynayabilir, birden fazla rakibe meydan okuyabilirsiniz.

Untitled-1