Kelime Kalesi – İnceleme

Farklı kelime oyunları arasında yer alan Kelime Kalesi oyunu, harf kalesinden seçtiğiniz harflerle anlamlı kelimeler kurmanızı istiyor. Bunları kullanarak yüksek puanlar elde edebilir, online modu ile de rakiplerinize karşı oynayabilirsiniz. Harfler ile kelime türetme oyunları arasında yer alan bu oyun oldukça zevkli.

Harfleri Kullanıp Anlamlı Cümleler Elde Edim

Kelime kalesi farklı harfleri bir araya getirerek yeni kelimeler yaratmayı amaçlayan oldukça keyifli bir kelime oyunu. Bu oyunda asıl amaç, üst üste kule şeklinde dizilecek olan harflerden oluşan farklı taşları kullanarak yeni kelimeler oluşturmaktır. Oyunun başında ise sadece en üstteki taşlar kullanılabilir durumda. Üstteki taşlar kullanıldıkça, bu üstü açılan alttaki taşlar da kullanılabilir hale geliyor ve oyun daha sürükleyici bir hal alıyor.

Kelime dağarcığınızı geliştirin

Kendini tekrar etmeyi sevmeyen oyun, her oyunda karşınıza farklı kelimeler çıkararak sizi geçmiş oyunlarınızda karşınıza çıkan kelimelerin dışında yeni kelimelerle karşılaştırıyor ve hep yeni şeyler öğrenmenize kelime dağarcığınızı geliştirmenize yardımcı oluyor.

Hiçbir Reklam Yok

Kolay oynanabilen oyun pratik tasarım ve anlaşılır düzeniyle reklamsız, eğlenceli, kesintisiz bir oyun oynamayı Kelime Kalesi oyuncularına vaat ediyor. Özellikle hiçbir reklam çıkmama özelliği olan oyunda, sürekli karşınıza çıkan, iki harekette bir ekranda beliren reklamlar yok. Oyun zevkinizi kesintisiz yaşayabilmeniz adına, oyun oldukça oyuncu odaklı.

Online Mod

İnternet bağlantısı gerekmeden oynayabileceğiniz gibi, online modu da bulunan oyunda, kaleyi tamamen yok edip bölümleri geçebilir, arkadaşlarınızla ya da rastgele rakiplerle rekabet ederek onları yenebilirsiniz. Her oyunda daha farklı kelimeler üretmenizi sağlayan oyunda harfler tamamen rastgele geliyor. Bu sayede oyunda hiçbir hile yapılmıyor.

Untitled-1