Word Crack Free – İnceleme

Word Crack Free, Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip keyifle oynayabileceğiniz sıra dışı eğlenceli bir kelime bulma oyunu. Harf oyunları arasında dikkatleri üzerine çeken bu oyunda onlarca dil seçeneği var. Harfkolik okuyucularının fazlasıyla beğeneceği bu kelime türetme oyunu oldukça eğlenceli.

Rakiplere karşı oynayın

Oyundaki asıl amaç ekranda karşımıza çıkan harflerden iki dakika içerisinde mümkün olduğu kadar çok kelime türetmek. Oyunun en temel unsuru ise zaman. İki dakika içerisinde harfleri yatay, dikey, çapraz ve geriye doğru birleştirebiliyor, bu süre içinde rakibiniz de siz de 3 tur oynayabiliyorsunuz.

Farklı Stratejiler Geliştirin

Oyunda stratejiler geliştirip karşınıza çıkan özel kareleri kullanıp rakiplerinize fark atarak onlardan çok daha yüksek puanlar almanız da mümkün. Ek olarak oyundaki güçlendirici Power-Ups’ı  kullanarak daha fazla kelimeyi daha kolay şekilde bulabilir, puanınızı katlayabilir, skor tabelasında arkadaşlarınızın önüne geçebilirsiniz.

Birden Fazla Oyuncularla Oynayın

Oyunun bir diğer özelliği aynı anda birden farklı kişiyle farklı oyunlar oynayabilmeniz. Birden fazla ve sınırsız sayıdaki oyun özelliği ile rakiplerinizin oynamasını ve sıranın size gelmesini beklerken diğer oyunları oynayabilir eğlenceye aralıksız olarak devam edebilirsiniz. Birden fazla oyuncu ile oynayarak ayrıca zihninizi de taze tutabilirsiniz.

Facebook Arkadaşları ile Oldukça Sosyal

Oyunu, oyunda rastgele karşınıza çıkan kullanıcılarla oynayabileceğiniz gibi dilerseniz kendi Facebook listenizdeki istediğiniz arkadaşınızla beraber de oynama imkanına sahipsiniz.

Üstelik Word Crack Free, yapılan çeşitli  güncellemeler ve her geçen gün eklenen farklı dil destekleriyle 12 farklı dilde oynanabilme özelliğine de sahip. Word Crack Free sayesinde farklı dillerden kelimeleri hem üretebilir hem de üretirken fazlasıyla öğrenebilirsiniz. İngilizce, İspanyolca, İtalyanca gibi dilleri de kapsayan bu oyun, tamamen ücretsiz.

Untitled-1 googleplaystore