Kelimatik – İnceleme

Rakip beklemeden oynayabileceğiniz Scrabble türü ilk oyun olan Kelimatik kelime türetme oyunları arasında en gözde oyunlardan biridir. Harfkolik oyuncuların oynarken fazlası ile eğleneceği bu oyunda rakip bekleme derdine son.
En Gelişmiş Scrabble Oyunu
Mobil cihazlarda oynanabilir en iyi Scrabble oyunu olan Kelimatik, var olan Scrabble oyunlarında bulunan eksiklikleri, oyuncuların şikayetlerini değerlendirip, en iyi şekilde hazırlanmış kelime oyunu. Özellikle büyük bir araştırma ile hazırlanan bu oyunda, karşınızdaki rakibi beklemek zorunda değilsiniz.
Bekleme Derdi Yok
Kelimatik’te tahta açıp saatlerce hamle beklemek zorunda kalmazsınız. Kötü niyetli oyuncuların hamle yapmadan önce saatlerce beklemesi gibi bir senaryo ile karşılaşmazsınız. Çok daha önemlisi, Scrabble türü oyunların aksine harf değiştirme hakkınız bulunmaktadır.
Oyuncuları Geçin
Kelimatik’te asıl amacınız, sizden önceki oyuncunun yaptığı puanı geçmektir. Her oynadığınız oyunda ise tahta, tahta havuzuna alınır ve zamanı geldiğinde bir başka oyuncuya da sunulur. Dolayısıyla da, yeteri kadar yüksek puan yapabilirseniz hem sizden önceki, hem de sizden sonraki oyuncuyu yenerek tek hamlede iki galibiyet alabilirsiniz. Hamlenizi, gün ya da saat sınırlaması olmadan dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz.
Yüksek Rekabet
10’un üzerinde farklı başlıkta istatistiksel sıralamada diğer oyuncular ile mücadele edebilir, rakiplerinizle sıkı bir rekabete girebilirsiniz. İstatistikleri inceleyerek arkadaşlarınızla kıyaslayabilirsiniz.