Word Chums – İnceleme

Scrabble severlerin vazgeçemeyeceği bir oyun olan Word Chums Free harf yerleştirme oyunları arasında fazlasıyla popüler olan bir oyun. Bütün mobil işletim sistemlerinde bulunan ve online oynanabilen oyun harfleri yerleştirerek oynayabileceğiniz en güzel İngilizce kelime oyunları arasında yer alıyor. İkiden fazla oyuncu oynayabileceği gibi arkadaşlarınızla takımlar kurup karşılıklı oynayabilirsiniz.

Gelişmiş oyun dinamiği sayesinde İngilizce kelime haznenizi geliştirip sınayabileceğiniz uygulama İngilizce bilen ve öğrenmek isteyen her yaşa hitap neden bir oyun. Farklı modları gelişmiş online seçenekleri ve rekabete dayalı sistemiyle kelime haznenizi kelime kalacaksınız.

screen322x572

Oldukça Sosyal!

Sosyal kelime ve harf oyunları arasında öne çıkan oyunda ister arkadaşlarınıza karşı oynayın ister rakiplerinize karşı oynayın isterseniz de oyunun kendi botlarına karşı oynayın. Gelişmiş oyun botu olan uygulamada botlar sizi gerçekten fazlasıyla Zorlayacak. Klasik Scrabble oyun düzeni kurulmuş olan uygulamada sade arayüz fazlasıyla dikkat çekiyor. Ondan fazla oyun modu haftalık liderlik ve levele dayalı oyun ayrıca sizin gelişmiş istatistiklerinizi de kayıt altına alıyor.

Milyonlarca kullanıcıya meydan okuyun!

Milyonlarca kullanıcısı ile dikkat çeken oyun arkadaşlarınızla ve rakiplerinizle eğlenceli ve rekabetli anlar yaşamanızı sağlayacak. Tüm Android ve Apple mağazalarından ücretsiz indirebileceğiniz oyun aynı zamanda uygulama içi satın alma bulunduruyor. Sizde bu oyunu indirerek arkadaşlarınızla ve rakiplerinize karşı meydan okuyabilir ve kelime bilgilerinizi yarıştırabilirsiniz.