Kelime Oyunu

Zaman geçirmek için ideal olan akıllı cihazlarımız, özel ve farklı oyun alternatifleri ile bizlere bolca seçenek sunuyorlar. Özellikle kelime oyunları değişik ve verimli zaman geçirebileceğimiz, inanılmaz keyifli oyunların başında gelmekte. Tüm cihazlar da uyumlu şekilde çalışan Kelime Oyunu kelime dağarcığınızı test edebileceğiniz, oynarken size bir şeyler de katabilecek bir oyun. Oyuna Google Play üzerinden ulaşabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile bilgileri tazeleyecek, harika zaman geçireceksiniz.

Oyunda ki amacımıza bakalım; öncelikle sizlere sorulan 14 soru üzerinden işlemleri yapmaya başlıyorsunuz. Çıkan kelimeler 4- 10 harften oluşan kelimeler. Amacınız ise bu kelimeyi erken bir şekilde tahmin etmek olacak. Ayrıca sorulan sorulara bildiğiniz cevaplar kadar puan alıyorsunuz. Kelime Oyunu bu neden ile sizleri sürekli olarak kendine bağlıyor. Daha fazla soru bilmek ve puan toplamak amacı ile oyun ile birlikte heyecan da artıyor. Bu neden ile sıkılma şansınız da olmayacak.

Oyun içinde harf satın alarak, küçük ipuçlarını da değerlendirebilirsiniz. Doğru tahmin ettiğiniz de soru ile orantılı olarak puan alacaksınız. Aldığınız harfler yüzünden elde edeceğiniz puan da düşecektir. Bu neden ile sizler de ne kadar az harf satın alarak kelimeyi tahmin ederseniz, o kadar yüksek puanı daha az masraf yaparak elde ediyorsunuz. Oldukça eğlenceli olan Kelime Oyunu aynı zamanda bilgilerinizi sınamanız, hatırlamanız içinde ayrı bir beyin jimnastiği olanağını sizlere sunuyor. Ayrıca belirli bir süre de verilen oyun, size zamanı karşı yarıştığınızı da hatırlatacak. 4 dakikalık süre içinde kelimeyi bilmelisiniz. Klavye seçeneklerini kullanarak F ya da Q yapabilir, bu şekilde daha hızlı olabilirsiniz. Zamandan kazanmak amacı ile alışkın olduğunu klavyeyi seçebilirsiniz.

oyunu indirmek için aşağıda ki ikona tıklamanız yeterlidir.

 

googleplaystore