Kazı Kazan | Kelime Bulma Oyunu

Bazen zaman hiç geçmez. İşte o zamanlarda akıllı cihazlarınız size arkadaş olacak ve farklı bir şekilde zamanın geçmesini sağlayacaktır. Özellikle son dönemde moda olan kelime oyunu ve diğer alternatif oyunlar, birçoğumuz için vazgeçilmez olmaya adaylar. Sizler için derlediğimiz bu tarz oyunları inceleyebilir, size en uygun olanı hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Özellikle harfkolik ayrıcalığını, oyun anlatımlarında ve detaylarında hissedeceksiniz. Bu şekilde sizler de indirdiğiniz birçok oyunu hızlı şekilde oynamaya başlayacak, verdiğim tüyolar ile kısa sürede işin uzmanı olacaksınız.

Farklı seçenekler ile dolu olan sanal oyun ortamı, her beklentiye çok özel olanaklarda sunuyor. Bunlar içinde yer alan Kazı Kazan oyunu ise sizlere sanal bir eğlence olarak sunulmaktadır. Diğer kelime türetme oyunlarına benzeyen bu oyun da tekli ya da çoklu oynayabileceğiniz özel bir oyun. Tahmine dayalı olan bu oyunda kapalı bir resim ve 12 harf ile oyuna başlarsınız. Resmi üzerinde kazıma yaparak, kelimenin ne olduğunu bulmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda sizleri bir de ipucu butonu karşılayacak. Bu buton sağ üstte yer alır ve zorlandığınız oyunda size 3 adet ipucu verecektir. Gelen ipucu ile sizler de kelimeyi daha hızlı şekilde tahmin edebilirsiniz. Ancak bu ipuçları belli değere sahip olduğu için sıklıkla kullanmamaya çalışın. Kazı Kazan oyununda StarCoin olarak belirlenen bir ödül sizleri beklemekte. Başlangıç aşamasında 15 tane verilen bu jetonlar, kelimeyi tahmin edip kazandıkça artacaktır.

Eğer hiç resimde ki kazıma bölgesine dokunmadan kazanabilirseniz iki kat puan alırken 1 de StarCoins ödülü kazanabilirsiniz.

Kazı Kazan kelime oyununu dilerseniz tek başınıza dilerseniz bir ya da bir kaç arkadaşınız ile yarışma şeklinde organize edebilirsiniz. Yazdığınız kelimeyi silmek istediğiniz harfin üzerine dokunmanız yeterlidir. Tüm cihazlar için uygun olan bu oyunu indirmek için sizler de aşağıda ki butona tıklayabilirsiniz.

googleplaystore