Find Words Real – İnceleme

Find Words Real oyunu süresiz çapraz bulmaca benzeri bir oyun. Eğer çapraz bulmaca ve bu tarzdaki başka oyunları seviyorsanız bu tam size göre bir oyun. Bu oyunda herhangi bir şekilde rakip veya can beklemeye gerek olmadan istediğiniz gibi rahatça oynayabilirsiniz. Eğer kelime türetme oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre.
Zaman Limiti Yok
Oyunda amaç, verilen çapraz bulmaca benzeri karışık harf tablosundan, herhangi bir zaman limiti olmadan bulabildiğiniz kadar kelime bulmak. Oyunda bir zaman limiti olmadığı için aynı karışık harf tablosunda siz sıkılana veya bütün kelimeleri bulana kadar kalabilirsiniz.
Çeşitli Harf Tabloları
Oyunda oynanabilir yüzlerce farklı harf tablosu ve her harf tablosunda da bulunabilecek binlerce farklı harf kombinasyonu var. Dolayısıyla çapraz bulmaca konusunda en başarılı kişilerin bile bitirmek için çok fazla zaman harcaması gereken bir oyun. Ancak harf tablolarının çeşitliliği sıkılmanızın da önüne geçiyor. Oldukça zorlayıcı olan bu oyunu bakalım bitirebilecek misiniz?

Şehrin İçinde İlerleyin
Şehrin içindeki seviyelerle ilerleyerek oyunu bitirebiliyorsunuz. Her sokakta farklı zorluk seviyeleri var ve ilerledikçe oyun zorlaşıyor.
Kaydetme Özelliği
Oyundaki her harf tablosunda binlerce harf kombinasyonu olduğu için, oyuncular her seferinde baştan başlamak zorunda kalmasın diye oyuna bir de kaydetme özelliği konmuş. Bu sayede oyunu istediğiniz zaman ve yerde durdurup kaydedebiliyorsunuz. Daha sonra da istediğiniz zaman kaydettiğiniz oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Ayrıca oyun İngilizce, İspanyolca, Portekizce ve Fransızca oynanabiliyor. Henüz Türkçesi çıkmamış olsa da yabancı dilde kelime pratiği yapmak için birebir.