Brain Word Puzzle

Brain Word Puzzle, içinde bir çok farklı oyun türünü barındıran ve her tarzdaki bulmaca severe hitap edebilecek, oynaması kolay ve basit bir oyun. Her oyun türünde bilinmeyen kelimeyi farklı yollarla bulmanız gerekiyor. Harfkolik okuyucularının bayılacağı bu kelime üretme ve harf oyunu oldukça eğlenceli.
Nasıl Oynanır
Verilen karışık harf tablosunda parmağınızı kaydırarak doğru kelimeyi bulmaya çalışıyorsunuz. Cevabı kesin olarak vermeden ön izlemesine bakabilir ayrıca da değiştirebilirsiniz. Eğer ki verdiğiniz cevap doğru ise verilen boş kutularda girdiğiniz kelime çıkacak.
Farklı Oyun Türleri
Bu oyunda toplamda 4 tane farklı oyun türü yer almaktadır. Bunlardan ilkinde verilen harf tablosundan 4 harfli bir kelimeyi bulmaya çalışıyorsunuz. İkinci türde ise verilen harf tablosundan 5 harfli bir kelimeyi bulmanız gerekiyor.
Üçüncü türde ise, size bir kelimesi eksik bir cümle veriyor. Bu cümle ünlü birinden alınmış bir alıntı, siz de bu verilen alıntıda boş bırakılmış olan yere hangi kelimenin gelmesi gerektiğini tahmin etmeye çalışıyorsunuz. Son oyun türünde ise size bir resim veriliyor ve bu resim ile anlatılmak istenen kelimeyi tahmin etmeye çalışıyorsunuz.
Arkadaşlarla Rekabet
Oyunda elde ettiğiniz puanları Facebook üstünden arkadaşlarınızla paylaşabilir ve onlarla rekabet ederek arkadaşlarınızla oynayabilir, puan durumunda onları geçebilirsiniz. Şık tasarımı ile hem gözünüze hitap edecek bu oyuna bayılacaksınız. 10 MB’tan küçük olması ve çevrimdışı yani internet yokken de oynanabiliyor olmasıyla da dikkat çeken bu oyuna bağımlı olacaksınız.